Історична довідка

Рішенням виконкому Балаклійської районної ради від 30.05.1978 № 299 у смт. Савинці був створений Балаклійський міжшкільний навчально – виробничий комбінат трудового навчання та професійної орієнтації учнів. Згодом, даний навчальний заклад отримав свідоцтво про державну реєстрацію юридичної особи від 22.03.1994р. Серія АОО № 164360 виданий Балаклійською районною державною адміністрацією Харківської області, де перейменований на Міжшкільний навчально – виробничий комбінат, який розташований за адресою: 64200, Харківська область, м. Балаклія, вул. Леніна, буд. 95.

Це навчальний заклад, який у співпраці із загальноосвітніми навчальними закладами м. Балаклія та Балаклійського району забезпечує потреби учнівської молоді у профорієнтаційній, трудовій, допрофесійній та професійній підготовці, здійснює професійну консультацію, забезпечує потреби особистості в отриманні професії і кваліфікації відповідно до інтересів, здібностей та наявних умов.

Комбінат здійснює свою діяльність відповідно до закону України «Про освіту», «Положення про середній загальноосвітній заклад», «Положення про професійно-технічний заклад», «Положення про МНВК» та власного Статуту. Основним завданням комбінату є підготовка молодого покоління до свідомого вибору професії, засвоєння основ теоретичних наук та вміння застосовувати їх на практиці в житті.

Кiлькiсть переглядiв: 285

Фотогалерея

Дата останньої зміни 16 Січня 2019

Цей сайт безкоштовний!