Наші вчителі

/Files/images/Колектив.JPG

Список педагогічних працівників

Балаклійського міжшкільного навчально-виробничого комбінату станом на 01.09.2017 року

П.І.Б. Посада Категорія, звання Освіта, навчальний заклад, спеціальність за дипломом Загальний стаж педагогіч ної праці Який предмет викладає
Білодід Олександр Вікторович Директор Спеціаліст вищої категоріїВища, Харківський Інженерно-педагогічний інститут, технологія і обладнання машиноскладаль ного виробництва 25 Професійно орієнтовані дисципліни, спецкурси
Андреєва Ольга
Іванівна
Заступник директора з навчально-виховної роботи Спеціаліст вищої категорії, вчитель- методистВища, Харківський державний педагогічний університет ім. Г.С. Сковороди, педагогіка і методика початкового навчання 38 Спецкурси, трудове навчання, технології
Ткачова Тамара Федорівна Методист з профорієнта ційної роботи Спеціаліст другої категорії
Вища, Харківський державний педагогічний університет ім. Г.С. Сковороди, українська мова і література 8 Спецкурси
Лисенко
Юрій Григорович
Вчитель Спеціаліст другої категорії
Вища, Харківська державна академія міського господарства промислове та цивільне будівництво 17 Професійно орієнтовані дисципліни, спецкурси
Кишинська Оксана Михайлівна Вчитель Спеціаліст Вища,
Івано-Франківський університет ім. В. Стефаника образотворче та декоративно-прикладне мистецтво
2 Спецкурси, трудове навчання
Гнилицький Микола Іванович Майстер виробничого навчання Спеціаліст Середня спеціальна, Амвросіївський індустріальний технікум, технологія в"яжучих матеріалів, технік-технолог21 Виробниче навчання
Терьохін Михайло Петрович Майстер виробничого навчання Спеціаліст Середня спеціальна, Харківський автодорожній технікум, технічне обслуговування та ремонт автомобілів 37 Виробниче навчання
Герман
Тамара Миколаївна
Вчитель Спеціаліст вищої категоріїВища, Харківський державний педагогічний інститут ім. Г.С. Сковороди, українська мова і література; Середня спеціальна Ізюмське медичне училище, медична сестра 26 Спецкурс
Гутник
Олена Володимирівна
Вчитель Спеціаліст вищої категорії, вчитель-методист
Вища, Харківський державний педагогічний інститут ім. Г.С.Сковороди, математика 25 Спецкурс
Івко
Світлана Анатоліївна
Вчитель Спеціаліст вищої категорії, старший вчитель Вища, Харківський державний педагогічний університет ім. Г.С. Сковороди, образотворче мистецтво, креслення і художня праця 24 Технології, трудове навчання
Куцевич
Юлія
Вікторівна
Вчитель Спеціаліст першої категоріїВища, Харківський державний педагогічний університет ім. Г.С.Сковороди, математика і фізика 21 Спецкурс
Шумейко Наталія Олександрівна
Вчитель Спеціаліст першої категоріїВища, Харківський державний педагогічний університет ім. Г.С. Сковороди, фізика та інформатика 13 Спецкурс
Калайда Євгеній Іванович Майстер виробничого навчання СпеціалістВища, Харківський інститут механізації та електрифікації сільського господарства, механізація сільського господарства 26 Виробниче навчання
Константинова Ірина Володимирівна
ВчительСпеціалістВмща, Українська інженерно-педагогічна академія, професійна освіта, технологія виробів легкої промисловості-Спецкурси
Кучугура Олексій
Олександрович
Майстер виробничого навчання СпеціалістВища,
Харківський автомобільно-дорожній інститут, будівельні і дорожні машини та устаткування

25 Виробниче навчання
Кiлькiсть переглядiв: 3

Фотогалерея

Дата останньої зміни 17 Жовтня 2017

Цей сайт безкоштовний!